Meklēt

Jaunumi

13.09.2017 12:38

Food Union par strauji augošiem ražošanas rezultātiem LIS LATGALE saimniecībai piešķir "Goda Piensaimnieka" atzinību

Vakar, 12. septembrī, Food Union apmeklēja “Lopkopības izmēģinājumu staciju Latgale” Viļānu novadā, Radopolē, un piešķīra unikālu “Food Union Goda Piensaimnieka” atzinību tās vadītājām Jevdokijai Šļifkai un Valentīnai Sarkanei. Goda atzinība tika pasniegta par radikālu pārmaiņu idejām un drosmīgu lēmumu ieguldīt saimniecības attīstībā 2016. gada nogalē - piena tirgus krīzes kulminācijā, rezultātā palielinot svaigpiena ražošanas apjomus par 30% un uzlabojot piena kvalitāti. 
Lasīt vairāk
07.09.2017 9:56

Food Union iegūst trīs medaļas starptautiskajā pārtikas izstādē "Riga Food 2017"

Latvijas vadošā piena pārstrādes uzņēmuma Food Union ražotnes “Rīgas piensaimnieks” un “Valmieras piens” starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2017”, kas izstāžu centrā Ķīpsala sākās vakar, 6.septembrī, ieguva trīs godalgas par izcilas kvalitātes pārtikas produktiem. Vienu sudrabu un divas bronzas medaļas piena produktu kategorijās ieguva attiecīgi Skābais krējums Valmiera, Grieķu jogurts Valmiera un sieriņš Kārums ar citronu glazūru.
Lasīt vairāk
21.08.2017 11:09

Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos

Akciju sabiedrība “Valmieras piens” ir iesaistījusies projektā “Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos”.  Projekta mērķis ir palielināt kvalificētu izglītības iestāžu izglītojamo skaitu pēc to dalības darba vidē balstītās mācībās vai darba devēja vadītās praktiskās mācībās un mācību praksēs.  
Lasīt vairāk
Vairāk ziņas