Meklēt

Preses relīzes

Latvijas vadošā piena pārstrādes uzņēmuma Food Union ražotnesRīgas piensaimnieksunValmieras piensstarptautiskajā pārtikas izstādēRiga Food 2017”, kas izstāžu centrā Ķīpsala sākās vakar, 6.septembrī, ieguva trīs godalgas par izcilas kvalitātes pārtikas produktiem. Vienu sudrabu un divas bronzas medaļas piena produktu kategorijās ieguva attiecīgi Skābais krējums Valmiera, Grieķu jogurts Valmiera un sieriņš Kārums ar citronu glazūru.

Piena, maizes un medus ražotāji par to izcilas kvalitātes produktiem tika apbalvoti uzreiz pēc izstādes “Riga Food 2017” atklāšanas. Food Union produkti ekspertu atzinumu guva šādās kategorijās: kategorijā “Piens un skābpiena dzērieni” otro vietu ieguva “Rīgas piensaimnieka” šī gada jaunums grieķu jogurts Valmiera 2%, kategorijā “Biezpiena izstrādājumi un svaigie sieri” bronzas medaļu ieguva sabiedrībā mīlētais citronu biezpiena sieriņš Kārums, bet skābā krējuma kategorijā bronzas medaļu saņēma “Valmieras piena” skābais krējums Valmiera 20%.

“Šajā gadā piešķirtās balvas parāda, ka mūsu produkti ir iecienīti ne tikai patērētāju, bet arī nozares profesionāļu vidū. Patiess prieks, ka ekspertu atzinumu guva gan labi zināmi produkti, gan arī jaunumi piena tirgū - grieķu jogurts Valmiera. Jāatzīst, ka, tieši pateicoties produktu klāsta paplašinājumam, pērn mums izdevās kāpināt apgrozījumu par 10%. Saņemtais patērētāju un nozares profesionāļu augstais vērtējums liecina par mūsu uzņēmuma pareizo attīstības virzienu, produktu augsto kvalitāti un nemitīgu vēlmi iepriecināt piena produktu mīlētājus ar jauniem, kā arī labi zināmiem gardumiem,” sacīja Normunds Staņēvičs, Food Union grupas viceprezidents stratēģijas un biznesa attīstības jautājumos.

“Riga Food” izstāde ir nozīmīgs, pārtikas industrijas attīstību veicinošs, pasākums, kurā ik gadu tiek apbalvoti piena, maizes un medus ražotāju konkursa uzvarētāji. Tā ir lieliska platforma, kurā prezentēt jau esošos vai jaunus produktus, satikt profesionāļus no visas pasaules un iepazīties ar nozares aktualitātēm. Šis nav pirmais gads, kad Food Union meistaru produkti tiek augstu novērtēti profesionāļu vidū – pērn “Riga Food 2016” izstādē Food Union saņēma rekordlielu godalgu skaitu – četras zelta, trīs sudraba un vienu bronzas medaļu.

 

14.12.2017 11:33

ZĪMOLS BĒRNIEM RASĒNS AICINA ATTĪSTĪT SAVUS TALANTUS AR DIGITĀLU PLATFORMU PALĪDZĪBU

Piena pārstrādes uzņēmuma Food Union piena produktu zīmols Rasēns ir radījis divas aizraujošas digitālās platformas bērnu un jauniešu talantu attīstīšanai. “Rasēns Triku skola” platformā trikuskola.lv jaunieši ir aicināti attīstīt un parādīt savus talantus, sekojot Latvijā pazīstamu youtuberu un triku ekspertu piemēriem, savukārt Rasēns TV Youtube kanālā ikviens tā skatītājs var kļūt par reportieri, atklājot kādu interesantu un izglītojošu vietu jauniešiem.

Lasīt vairāk
05.12.2017 12:08

FOOD UNION INVESTĒS 11,1 MILJONU EIRO UN VEIDOS SVAIGO PIENA PRODUKTU IZCILĪBAS CENTRU

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union" investēs kopumā 11,1 miljonu eiro, lai tuvāko divu gadu laikā izveidotu svaigo piena produktu Izcilības centru. Izcilības centra izveide paredz jauna ražošanas ceha būvniecību 2 miljonu eiro apmērā, jaunu ražošanas iekārtu iegādi 2,85 miljonu eiro apmērā ar mērķi izstrādāt jaunus un inovatīvus produktus un paplašināt produktu piedāvājumu, kā arī visas ražošanas Rīgā koncentrāciju vienuviet, proti, AS “Rīgas piena kombināts” teritorijā. SIA “Rīgas piensaimnieks” ražošanas pārvietošanā uz AS “Rīgas piena kombināts” teritoriju un AS “Rīgas piena kombināts” esošās infrastruktūras modernizācijā tiks investēti 6,25 miljoni eiro.

Lasīt vairāk
16.11.2017 12:06

“KĀRUMS” GADU PIRMS LATVIJAS VALSTS SIMTGADES DĀVINA JUBILEJAS BIEZPIENA SIERIŅU

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union par godu Latvijas valsts simtgadei gadu pirms tās klajā laiž iemīļotā zīmola Kārums jubilejas biezpiena sieriņu, kura iepakojums simbolizē Latvijas iedzīvotāju mīlestību pret Latviju un to, ka katrs cilvēks veido Latvijas valsti.

Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Linda Mežgaile

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante
 

linda.mezgaile@mmacomms.lv

T + 371 6724 0571

M + 371 2977 2050