Meklēt

Preses relīzes

Latvijas vadošā piena pārstrādes uzņēmuma Food Union ražotnesRīgas piensaimnieksunValmieras piensstarptautiskajā pārtikas izstādēRiga Food 2017”, kas izstāžu centrā Ķīpsala sākās vakar, 6.septembrī, ieguva trīs godalgas par izcilas kvalitātes pārtikas produktiem. Vienu sudrabu un divas bronzas medaļas piena produktu kategorijās ieguva attiecīgi Skābais krējums Valmiera, Grieķu jogurts Valmiera un sieriņš Kārums ar citronu glazūru.

Piena, maizes un medus ražotāji par to izcilas kvalitātes produktiem tika apbalvoti uzreiz pēc izstādes “Riga Food 2017” atklāšanas. Food Union produkti ekspertu atzinumu guva šādās kategorijās: kategorijā “Piens un skābpiena dzērieni” otro vietu ieguva “Rīgas piensaimnieka” šī gada jaunums grieķu jogurts Valmiera 2%, kategorijā “Biezpiena izstrādājumi un svaigie sieri” bronzas medaļu ieguva sabiedrībā mīlētais citronu biezpiena sieriņš Kārums, bet skābā krējuma kategorijā bronzas medaļu saņēma “Valmieras piena” skābais krējums Valmiera 20%.

“Šajā gadā piešķirtās balvas parāda, ka mūsu produkti ir iecienīti ne tikai patērētāju, bet arī nozares profesionāļu vidū. Patiess prieks, ka ekspertu atzinumu guva gan labi zināmi produkti, gan arī jaunumi piena tirgū - grieķu jogurts Valmiera. Jāatzīst, ka, tieši pateicoties produktu klāsta paplašinājumam, pērn mums izdevās kāpināt apgrozījumu par 10%. Saņemtais patērētāju un nozares profesionāļu augstais vērtējums liecina par mūsu uzņēmuma pareizo attīstības virzienu, produktu augsto kvalitāti un nemitīgu vēlmi iepriecināt piena produktu mīlētājus ar jauniem, kā arī labi zināmiem gardumiem,” sacīja Normunds Staņēvičs, Food Union grupas viceprezidents stratēģijas un biznesa attīstības jautājumos.

“Riga Food” izstāde ir nozīmīgs, pārtikas industrijas attīstību veicinošs, pasākums, kurā ik gadu tiek apbalvoti piena, maizes un medus ražotāju konkursa uzvarētāji. Tā ir lieliska platforma, kurā prezentēt jau esošos vai jaunus produktus, satikt profesionāļus no visas pasaules un iepazīties ar nozares aktualitātēm. Šis nav pirmais gads, kad Food Union meistaru produkti tiek augstu novērtēti profesionāļu vidū – pērn “Riga Food 2016” izstādē Food Union saņēma rekordlielu godalgu skaitu – četras zelta, trīs sudraba un vienu bronzas medaļu.

 

13.09.2017 12:38

Food Union par strauji augošiem ražošanas rezultātiem LIS LATGALE saimniecībai piešķir "Goda Piensaimnieka" atzinību

Vakar, 12. septembrī, Food Union apmeklēja “Lopkopības izmēģinājumu staciju Latgale” Viļānu novadā, Radopolē, un piešķīra unikālu “Food Union Goda Piensaimnieka” atzinību tās vadītājām Jevdokijai Šļifkai un Valentīnai Sarkanei. Goda atzinība tika pasniegta par radikālu pārmaiņu idejām un drosmīgu lēmumu ieguldīt saimniecības attīstībā 2016. gada nogalē - piena tirgus krīzes kulminācijā, rezultātā palielinot svaigpiena ražošanas apjomus par 30% un uzlabojot piena kvalitāti. 

Lasīt vairāk
21.08.2017 11:09

Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos

Akciju sabiedrība “Valmieras piens” ir iesaistījusies projektā “Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos”.  Projekta mērķis ir palielināt kvalificētu izglītības iestāžu izglītojamo skaitu pēc to dalības darba vidē balstītās mācībās vai darba devēja vadītās praktiskās mācībās un mācību praksēs.

 

Lasīt vairāk
04.08.2017 15:08

Saldējuma pirmsākumi jeb kā saldējums kļuva par iemīļotu latviešu gardumu?

Kas var būt labāks par atsvaidzinošu un gardu saldējumu siltajos vasaras mēnešos? Saldējums dažādās garšu variācijās un formās - uz kociņa un vafeļu glāzītēs, šokolādes glazūrā, ar ievārījumu un lielā ģimenes iepakojumā - ir mīlētāko gardumu saraksta neatņemama sastāvdaļa, un vairs nevaram iedomāties vasaru bez šī našķa, pat ja termometra stabiņš rāda ne tik vasarīgu gaisa temperatūru. Tikai iedomājieties - tagad Food Union ražotnē pagatavojam aptuveni 50 - 60 tonnas saldējuma katru dienu un viens Latvijas iedzīvotājs gadā patērē vidēji 6,5 l saldējuma. Taču vai zini, kā ir radies saldējums?

Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Linda Mežgaile

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante
 

linda.mezgaile@mmacomms.lv

T + 371 6724 0571

M + 371 2977 2050